Denizyolu Taşımacılığı

Dünya ticaretinin %80’inin denizyoluyla gerçekleştiği günümüzde, armatörlerle yapmış olduğumuz anlaşmalar, geniş acente ağımız ve sahip olduğumuz bilgi ve tecrübe ile dünya genelinde müşterilerimize kıtalararası akılcı lojistik çözümler sunmaktayız.

Deneyimli personelimizle konteyner taşımacılığında müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kadromuz, yükün gümrüklenmesinden teslimatına kadar tüm operasyonel bilgileri size doğru ve zamanında aktarmaktadır.

Denizyolu Taşımacılığının Avantajları

Denizyolu taşımacılığı büyük avantajları ve ciddi derecede ekonomik kazancı olan bir yöntemdir. Denizyolu taşımacılığının en büyük avantajı diğer taşımacılık yöntemlerine göre daha ucuz olmasıdır. Demiryolu taşımacılığından iki kattan daha fazla ucuz, karayolu taşımacılığından ise yaklaşık 5-6 kat daha ucuzdur. Taşımacılık yöntemlerinin en pahalısı ise havayolu taşımacılığıdır. Karayolu ve demiryolu taşımacılığına göre daha yavaş olmasına rağmen dünyanın hemen hemen her yerine ürün ve mal taşımak mümkündür. Ayrıca denizyolu taşımacılığı en güvenli taşımacılık yöntemlerinden biridir. Ürünlerin darbe almadan taşınabilmesi sayesinde hassas ürünlerin taşınmasına da olanak sağlamaktadır. Diğer bir büyük avantajı ise tek seferde çok fazla miktar ve ağırlıkta ürün taşımak mümkündür.